Луї купив 16 печива в пекарні. Він мав купон за 7 доларів за всю свою покупку. Він закінчив платити $ 13,32. скільки коштувало кожен файл cookie?

Луї купив 16 печива в пекарні. Він мав купон за 7 доларів за всю свою покупку. Він закінчив платити $ 13,32. скільки коштувало кожен файл cookie?
Anonim

Відповідь:

Кожна вартість cookie #1.27#

Пояснення:

Ми можемо сформувати рівняння.

Нехай ціна печива буде # $ x #

Він придбав #16# потім використовували купон для знижки.

# 16x -7 = 13.32 "" larr # тепер вирішуйте для # x #

# 16x = 13.32 + 7 "" larr + 7 # з обох сторін

# 16x = 20.32 "" larr div 16 # з обох сторін

# x = $ 1,27 #