Що краще купити: $ 2.90 за 5 мішків кеглі, або $ 4.56 за 8 мішків?

Що краще купити: $ 2.90 за 5 мішків кеглі, або $ 4.56 за 8 мішків?
Anonim

Відповідь:

#=0.57$#; Отже, це дешевше порівняно і, отже, краще

Пояснення:

#5# мішки для #2.9$#

або

#1# мішок для #2.9/5=0.58$#

#8# мішки для #4.56#

або

#1# мішок для #4.56/8=0.57$#; Отже, це дешевше порівняно і, отже, краще

Відповідь:

Друга угода #$0.01# дешевше за мішок.

Пояснення:

Щоб отримати ціну за мішок # (p) #, ми ділимо загальну вартість на кількість мішків.

#color (синій) ("Дія 1:") #

# p_1 = ($ 2.90) / 5 = $ 0.58 #

#color (синій) ("Deal 2:") #

# p_2 = ($ 4.56) / 8 = $ 0.57 #