![Ви купуєте 8 галлів фарби і 3 кисті за $ 152,50. На наступний день ви купуєте 6 галлів фарби і 2 кисті за $ 113.00. Скільки коштує кожен галон фарби і кожної кисті? Ви купуєте 8 галлів фарби і 3 кисті за $ 152,50. На наступний день ви купуєте 6 галлів фарби і 2 кисті за $ 113.00. Скільки коштує кожен галон фарби і кожної кисті?](https://img.go-homework.com/img/algebra/you-purchase-8-gal-of-paint-and-3-brushes-for-15250-the-next-day-you-purchase-6-gal-of-paint-and-2-brushes-for-11300.-how-much-does-each-gallon-o.jpg)
Відповідь:
1 галон фарби коштує $ 17.00
1 пензель коштує $ 5,50
Пояснення:
Нехай фарба буде
Нехай кисть буде
Потім
День 1:
День 2:
Помножте День 1 на 2 і День 2 на 3 дати
Замінити
Припустимо, ви купуєте кілька ручок у магазині знижок. Всі ручки мають однакову ціну, і ви купуєте стільки пенарів, скільки вартість (у центах) кожної ручки. Загальна сума складає $ 1,44. Скільки ручок ви купили?
![Припустимо, ви купуєте кілька ручок у магазині знижок. Всі ручки мають однакову ціну, і ви купуєте стільки пенарів, скільки вартість (у центах) кожної ручки. Загальна сума складає $ 1,44. Скільки ручок ви купили? Припустимо, ви купуєте кілька ручок у магазині знижок. Всі ручки мають однакову ціну, і ви купуєте стільки пенарів, скільки вартість (у центах) кожної ручки. Загальна сума складає $ 1,44. Скільки ручок ви купили?](https://img.go-homework.com/algebra/suppose-you-buy-several-pens-at-a-discount-store-all-the-pens-are-the-same-price-and-you-buy-as-manypens-as-the-cost-in-cents-of-each-pen-the-tot.jpg)
12 Кількість куплених ручок = ціна в центах = x Кількість ручок * ціна = остаточна ціна = 1,44 $ = 144 центів x ^ 2 = 144 центів rarr x = sqrt144 = 12 центів rArr 12 ручок
Мій автомобіль отримує 22 милі за галон, і бензин коштує $ 2,69 за галон. Якщо ми розглянемо тільки вартість бензину, то скільки коштуватиме кожної милі?
![Мій автомобіль отримує 22 милі за галон, і бензин коштує $ 2,69 за галон. Якщо ми розглянемо тільки вартість бензину, то скільки коштуватиме кожної милі? Мій автомобіль отримує 22 милі за галон, і бензин коштує $ 2,69 за галон. Якщо ми розглянемо тільки вартість бензину, то скільки коштуватиме кожної милі?](https://img.go-homework.com/algebra/my-car-gets-22-miles-per-gallon-and-gasoline-costs-269-per-gallon.-if-we-consider-only-the-cost-of-gasoline-how-much-does-it-cost-to-drive-each-m.jpg)
Вартість бензину за кожну милю становить 12,23 центів. Очевидно, що за кожен галон один платить $ 2,69 і охоплює 22 милі. Отже, вартість бензину для кожної милі становить 2,69 / 22 = 0,1223 або 12,23 центів.
Один відтінок фіолетової фарби виготовляється шляхом змішування 2 пінт червоного і 5 пінт синьої фарби. У Чарлі 20 пінт синьої фарби. Скільки пінти червоної фарби йому потрібно, щоб зробити фіолетову фарбу?
![Один відтінок фіолетової фарби виготовляється шляхом змішування 2 пінт червоного і 5 пінт синьої фарби. У Чарлі 20 пінт синьої фарби. Скільки пінти червоної фарби йому потрібно, щоб зробити фіолетову фарбу? Один відтінок фіолетової фарби виготовляється шляхом змішування 2 пінт червоного і 5 пінт синьої фарби. У Чарлі 20 пінт синьої фарби. Скільки пінти червоної фарби йому потрібно, щоб зробити фіолетову фарбу?](https://img.go-homework.com/algebra/one-shade-of-purple-paint-is-made-by-mixing-2-pints-of-red-and-5-pints-blue-paint-charley-has-20-pints-of-blue-paint.-how-many-pints-of-red-paint.jpg)
8 пінт червоної фарби. Співвідношення має бути збережено: колір (білий) ("XXX") "червоний" / "синій" = 2/5 = "?" / 20 Ми бачимо, що "?" повинен дорівнювати (2xx20) / 5 = 8 або, дивлячись на це іншим способом, з 20 = 4хх5 колір (білий) ("XXX") 2/5 = (4xx2) / (4xx5) = 8/20 = "?" / 20 колір (білий) ("XXX") і, отже, "?" = 8