Кейті купила 3 авокадо і вапно на загальну суму 6,60 доларів. Вартість вапна становила $ 0,75. Всі авокадо коштували однаково. Скільки коштує авокадо?

Кейті купила 3 авокадо і вапно на загальну суму 6,60 доларів. Вартість вапна становила $ 0,75. Всі авокадо коштували однаково. Скільки коштує авокадо?
Anonim

Відповідь:

#x = $ 1.95 # це ціна на один авокадо.

Пояснення:

При формуванні рівняння в алгебрі оберіть змінну, яку ви бажаєте знайти.

Нехай буде ціна авокадо # x #

3 АВТО плюс вапняк коштують $ 6.60. (Запишіть це в математиці)

# 3x + 0.75 = 6.60 "" larr # Зверніть увагу, що всі одиниці - долари.

# 3x = 6,60-0,75 #

# 3x = 5,85 #

# (3x) / 3 = 5.85 / 3 #

#x = $ 1.95 #