Ісус придбав печиво для вечірки. Він купив 11 куки за $ .51 кожен і 12 куки за $ .62. Скільки грошей він витратив на печиво?

Ісус придбав печиво для вечірки. Він купив 11 куки за $ .51 кожен і 12 куки за $ .62. Скільки грошей він витратив на печиво?
Anonim

Відповідь:

#13.05# повністю витрачено

Пояснення:

Спочатку визначте, скільки він витратив на кожен тип файлів cookie окремо, а потім додайте суми разом:

#11# cookies @ #$0.51# засоби: # 11 xx $ 0.51 = $ 5.61 #

#12# cookies @ #$0.62# засоби: # 12 xx $ 0.62 = $ 7.44 #

Всього він витратив: #$5.61+$7.44 = $13.05#